Over 10 years we help companies reach their financial and branding goals. Maxbizz is a values-driven consulting agency dedicated.

Gallery

Contact

+1-800-456-478-23

411 University St, Seattle

maxbizz@mail.com

Aslı Manoğlu Keçeci

Eğitmen / Danışman
  • Uzmanlık: Liderlik ve Fonksiyonel Gelişim Programları tasarımı, yetenekleri geliştirme, Değerlendirme Merkezi Çözümleri, Dijital Öğrenme Çözümleri, Takım Koçluğu, Performans Odaklı Takımların Etkin İletişimi
  • Deneyim: 11 Yıl
  • Email: asli@eduera.com.tr
  • Telefon: +1-800-456-478-23
Biyografi

Üniversite yıllarında,2001 yılında İnsan Kaynakları kariyerine tam zamanlı olarak PWC danışmanlık şirketinde başladı. 2003 yılında İstanbul Üniversitesi Edebiyat Fakültesi’nden mezun olduktan sonra Adecco ve Oxygen Danışmanlık şirketlerinde orta ve üst düzey işe alım süreçlerini yönetti.

Kurumsal yaşamdaki İnsan Kaynakları kariyerine sırasıyla Pepsi, Sanofi ve Daiichi Sankyo ilaç şirketleri ile devam etti. 2013 yılında Tchibo Türkiye mağazalardan sorumlu İnsan Kaynakları Müdürü olarak atandı. Burada lokal olarak birçok süreç geliştirip mağazaların gelişimine katkı sağladı. 2017 yılında, Metro Grossmarket İnsan Kaynakları ekibine Liderlik ve Gelişim Müdürü olarak katıldı. Birçok global programın uygulanmasını ve öğrenme tasarımını gerçekleştirdi. Türkiye’de mağazalara ve merkeze yönelik tasarladığı programların diğer ülkelerde de uygulanmasını sağladı. 2019 yılında Metro Akademi’nin kurulumunu gerçekleştirdi. Kariyerine kurucusu olduğu EduEra Danışmanlık ile devam etmektedir.

2011 yılından bu yana aktif olarak gelişim ve öğrenme üzerine odaklı çalışmakta olup ILCT – ICF onaylı koçluk, Deep Democracy katılımcı liderlik metodolojisi, MBSR (Mindfulness Temelli Stres Azaltma) sertifikaları bulunmaktadır. Ayrıca 2019 yılında İngiltere’deki CIPD HR Management School’da HRBP Masterclass programını tamamlamıştır.

Aktif olarak liderlik ve fonksiyonel gelişim programları tasarımı, yetenekleri geliştirme, değerlendirme merkezi çözümleri, dijital öğrenme çözümleri, takım koçluğu ve performans odaklı takımların etkin iletişimi konularında hem danışman hem de eğitmen olarak çalışmaktadır. 

    Bize Ulaşın