Over 10 years we help companies reach their financial and branding goals. Maxbizz is a values-driven consulting agency dedicated.

Gallery

Contact

+1-800-456-478-23

411 University St, Seattle

maxbizz@mail.com

Ayşe Topaktaş Demir

Kurucu
  • Uzmanlık: Toxic İletişim, Organizasyonlarda İlişki Yönetimi, Liderlik Gelişimi, Ekip İletişimi ve İşbirliği , Güven Odaklı İlişki Yönetimi, Yönetici Koçluğu ve Takım Koçluğu , Kültürel Entegrasyon ve Çalışan Bağlılığı & Mutluluğu 
  • Deneyim: 16 Yıl
  • Email: ayse@lsc.com.tr
  • Telefon: +90 533 697 43 34
Biyografi

LSC bünyesinde Kurucu Ortak olarak projeler geliştiren, eğitim tasarlayan ve danışmanlık yapan Ayşe Topaktaş Demir 1996 yılında Marmara üniversitesi’nden mezun oldu.

Aynı üniversitede eğitim bilimleri alanında yüksek lisansını tamamlamdı. 2000-2003 yılları arasında Londra’da yaşarken, bir yandan Univesity of London’da İnsan Kaynakları yönetimi üzerine master programını tamamladı ve diğer yandan City University, North London University gibi birçok kurumdan Davranışsal Gelişim üzerine eğitimler aldı.

1996 – 2016 yılları arasında organizasyonel gelişim odağından ayrılmadan birçok farklı kurumda görev aldı. İsviçre Sigorta’da çalıştığı yıllarda, acentelere farklı konularda eğitim veren Ayşe, JTI’da uzun yıllar hem Pazarlama hem de Sanayi şirketinin eğitim müdürlüğü görevini üstlendi.

Kurumsal hayattaki kariyerinin son yıllarını geçirdiği TEB’de Yetenek Yönetimi departmanını kurdu, Fortis-TEB birleşme sürecinde insan kaynakları süreçlerinin proje liderliği yaptı, daha sonra çalışan bağlılığı projelerinin liderliğini yaptığı dönemde Great Place to Work ödülünü ve Top Employers of Europe sertifikasını TEB’e kazandırdı. Kurum kültürü projelerini yürütürken 1 yıldan uzun bir süre İç İletişim Departman sorumluluğunu da üstlendi.

Psikodrama, Gestalt ve Yaşantısal Öğrenme, Yönetici Koçluğu, Organizasyonel ve Sistemsel Koçluk (ORSC), Mindfulness (Bilinçli Farkındalık) alanlarında sertifikaları bulunmakta ve Mindfullness Tabanlı Şefkat ve Mindfullness tabanlı Stres Azaltım programlarının Eğitimci sertifikasyon programına devam etmektedir.

Toxic İletişim, Organizasyonlarda İlişki Yönetimi, Liderlik Gelişimi, Ekip İletişimi ve İşbirliği , Güven Odaklı İlişki Yönetimi, Yönetici Koçluğu ve Takım Koçluğu , Kültürel Entegrasyon ve Çalışan Bağlılığı & Mutluluğu  konularında çalışmalarını yürütmektedir.

Mayr Melnhoff, Brown Forman, ATA Holding – ATP Teknoloji, Reckitt Benkiser, Viessman, Boyner, Ege Profil – Decenueik – Viessman’da aktif olarak projeleri devam etmektedir.

KOÇ Holding – Ingage Dijital Ajans,  Aras Kargo, Coşkunöz Holding, KKB (Kredi Kartları Kayıt Merkezi) Daikin, Avon Kozmetik, Akbank, Mercedes Finansal Hizmetler, Koton, LCW, Defacto, Brightstar, Amgen Türkiye, Amgen Dubai, Mustafa Nevzat, Empera Halı, EKOL Lojistik, Danone Hayat, ENGIE Enerji, Enerya Enerji, Berko İlaç, Oxford Yayınları, Yıldız Entegre gibi kurumlarda bir çok program yürütmüştür.

    Bize Ulaşın