Over 10 years we help companies reach their financial and branding goals. Maxbizz is a values-driven consulting agency dedicated.

Gallery

Contact

+1-800-456-478-23

411 University St, Seattle

maxbizz@mail.com

Meltem Ataç

Eğitmen / Danışman
  • Uzmanlık: İnsan Kaynakları Sistemlerinin Kurulması ve Geliştirilmesi, Organizasyonel Yapılanma ve Gelişim, Süreç Yönetimi, Yetenek ve Kariyer Yönetimi, İş Değerleme, Ücret Yönetimi ve Ödüllendirme
  • Deneyim: 17 Yıl
  • Email: meltem@meltematac.com

Biyografi

1995 yılında Boğaziçi üniversitesinden mezun olan Meltem Ataç, kariyerine Velux firmasında başladı.

Aynı üniversitede Finans ve Pazarlama sertifikasyon programını tamamlayan Meltem, kariyerine perakende sektöründe (GAP, Carrefour ve Flormar) İnsan Kaynakları alanında farklı rollerde devam etti. 

İnsan Kaynakları Stratejileri oluşturma ve Yetenek Yönetimi konularında uzmanlaşmış olup, verimlilik ve daha iyi iş sonuçlarına ulaşmak için pragmatik insan kaynakları çözümleri sunmaktadır.

Kariyerinin her seviyesinde eğitim ve gelişim ile içiçe olan Ataç, yurtdışında çeşitli liderlik ve değişim yönetimi eğitimlerini vermek üzere sertifikalar almıştır. Eğitim verdiği konuların başında Liderlik, Geribildirim, Performans Yönetimi, Stres Yönetimi, Yetenekleri Elde Tutmak , Kadın ve Liderlik gelmektedir. ICF onaylı ADLER International koçluk programını tamamlayan Ataç, farklı seviyelerdeki danışanlarına koçluk ve mentorluk şapkası ile ulaşmaktadır.

Sertifikaları 

Adler Coaching
eCornell , USA – Supervisory Studies Certificate
Ken Blanchard Company , San Francisco , USA -Situational Leadership II – Certified Trainer
Career Systems International, San Francisco , USA -Love’em or Lose’em  – Certified Trainer
Ken Blanchard Company , San Francisco , USA -Situational Self Leadership – Certified Trainer
Linkage , San Francisco , USA -Leading Organizational Transition (William Bridges) – Certified Trainer
İnsan Kaynakları Sistemlerinin Kurulması ve Geliştirilmesi, Organizasyonel Yapılanma ve Gelişim, Süreç Yönetimi, Yetenek ve Kariyer Yönetimi, İş Değerleme, Ücret Yönetimi ve Ödüllendirme konularında danışmanlık hizmetleri vermektedir.
Halen Metro Grup Marketlerinde liderlik gelişim programlarını yürütmektedir. 

    Bize Ulaşın