Elif Töre Sülüner

elif%20t%C3%B6re_edited.jpg

LSC bünyesinde Danışman, Eğitmen ve Mentor rollerini üstlenen Elif Töre Sülüner, 1997 yılında Anadolu Üniversitesi, İİBF İşletme Bölümünden mezun olmuştur.

 

Bahçeşehir Üniversitesi Stratejik Pazarlama ve Marka Yönetimi Yüksek Lisansını Ocak 2020 tarihinde tamamlamıştır. Yüksek lisans eğitimi esnasında, Washington D.C.’de Global Politics & Global Economics ve New York- Boston’da Global MBA sertifika programlarına katılmıştır.

 

1998 – 2018 yılları arasında TEB İnsan Kaynakları Grubu'nun farklı fonksiyonlarında görev yapmıştır. Sırasıyla İşe Alım ve Kariyer Planlama, Grup Şirketleri İnsan Kaynakları Yönetimi, Seçme Yerleştirme ve Kampüs Aktiviteleri ve son olarak da İK İşveren Markası ve Üniversite- Kampus İlişkileri Müdürü olarak görev almıştır. İK grubu içinde çok sayıda proje yürütmüştür.

 

Grup Şirketleri İnsan Kaynakları Departmanı ve İşveren Markası ve Üniversite- Kampüs İlişkileri Departmanlarını kurmuştur. TEB – Fortis birleşme sürecinde, Leasing, Yatırım, Faktoring ve Portföy Yönetimi olmak üzere 4 farklı grup şirketinin birleşme süreçlerini yönetmiştir.

Kariyer Yönetimi, İşveren Markası, Çalışan Deneyimi ile Genç Yetenek Kazanımı, Kampüs İletişimi ve Mentorluk konuları üzerine çalışmaktadır.

 

İnsan Kaynakları konusunda çok sayıda eğitime katılmış olup, Mastercamp tarafından organize edilen ve ICF akredite olan ileri düzey ‘Danışmanlık ve Eğitmenlik’ programının hali hazırda katılımcısıdır.

TEB İşveren markası stratejisinin oluşturulması ve genç yetenek kazanımı süreçlerinde Dinamo Consulting ve Evrim Kuran ile birlikte çalışmıştır. Kariyer Yetenek Yönetimi Derneğinde Danışman olarak  ‘Türkiye Mühendislik Kariyer Fuarının sürecini yönetmiştir. Cumhurbaşkanlığı İnsan Kaynakları Ofis'inde Danışman olarak  ‘Genç Yetenek Alım – Staj programını’ tasarlayarak, hayata geçirmiştir.

 

Gençleri geleceğe hazırlama konusunda sosyal fayda projelerinde aktif rol almıştır. Sabancı Üniversitesi Kariyer Merkezi iş birliği ile öğrencilere ‘Mülakat Teknikleri Eğitimi’ vermiştir. Ayrıca yine SU Kariyer Merkezinin yürüttüğü ‘Gen Y’s Guide’ isimli AB projeleri kapsamında belirlenen yetkinlikler hakkında ‘Bin Yaprak’ sitesinde yazılar yazmıştır (https://binyaprak.com/yazilar/yazarlar/etsuluner-yahoo-com)