Over 10 years we help companies reach their financial and branding goals. Maxbizz is a values-driven consulting agency dedicated.

Gallery

Contact

+1-800-456-478-23

411 University St, Seattle

maxbizz@mail.com

Bizim İçin Ne Söylediler?

Ayşe ve projede onun ekibinde çalışan danışmanları, kurumsal ihtiyaçlarınızı çok iyi tespit edip farklı çözüm önerileri ve projelerle size en iyi şekilde çözüm ortağınız olarak yol gösterdiler. Ayşe, sorumluluk duygusu ve doğru ilişki yönetimi ile organizasyonun bütününde saygı yaratarak gelişime katkı sağladı, doğruları ortaya koymaktan çekinmedi.
EKOL Lojistik
CHRO
Ayşe, şirketimizde bir yıl boyunca Liderlik Programında koçluk ve eğitmenlik yaptı. Kendisi mükemmel liderlik gelişimi bilgisi olan deneyimli bir profesyoneldir. Ayşe'nin atölyeleri zahmetsizce yönetme yeteneğinden çok etkilendim. İnsanları nasıl cesaretlendirebileceğini ve liderlerin gelişim haritasını onları yönlendirmeyi açıkça biliyor. Tüm zorlayıcı projeler için tüm İK geliştirme projeleri için uygun olduğuna inanıyorum.
Şebnem Ustomar
Danone Hayat IK Direktörü
Ayşe Hanım’ın, Toxic İletişim üzerine yaptığı sunum, Satış konferansımızı hem renklendirdi hem de çok katkı sağladı. Bizleri iletişimin önemli ayrıntılarında buluşturduğu ve düşündürdüğü için çok teşekkürler.
Erkan Akmeriç
Oxford Yayınları GM
​Ayşe'nin ve ekibinin bize karşı açık fikirli olmasını ve açıkça geri bildirim vermelerini ve tavsiyelerini seviyorum.​ Konuyla ilgili bir sıkıntı görüyorlarsa bunun geri bildirimini vermekten hiç çekinmiyorlar. Bu da bizim onlara olan güvenimizi daha da artırıyor ve işin uzmanları ile çalışmak bizi de rahatlatıyor. Danışmanlardan Ayşe ile hem Türkiye’de hem de Dubai Bölge ofisinde «Team Collaboration» çalışmalarında birlikteyiz, hem katılımcılar hem de biz çok mutluyuz.
Özlem Öztürk
Amgen IK Müdürü
​"Çok teşekkürler Ayşe Hocam, bu zor günlere ilaç oldun" ​"Çok güzel bir eğitimdi, emeklerinize sağlık. Her yönüyle çok zengin bir çalışma oldu." "Eğitim harikaydı. Konulara hakimiyetiniz çok iyiydi ve bence birçok noktada doğru  noktaları yakaladınız ayrıca bizimde fark etmemizi sağladınız. Bu eğitim için size tekrar tekrar teşekkür ederim. :))" ​"Eğitim sırasında sorduğun sorular bende çok ışık yaktı, günlerdir bunun üzerine düşünüyorum, emeklerine sağlık" 
Online Katılımcı
Pandemi Günlerinde TOXIC İletişimden Arınma
Katıldığım LİDERLİK programında, tecrübe ettiğimiz bu modülleri kendi adıma bir yolculuk olarak tanımlayabilirim. İnsan davranışları, ekip içi iletişim, liderlik davranışları, kendimle ilgili ve diğer kişilerle ilgili algı ve farkındalık konusunda bir çok kazanımlarım oldu. Bu kazanımlarla ilgili en hoşuma giden kısım, yapmak değil olmak. Şu anda bilmenin ötesinde “being” durumuna geçtiğimi hissediyorum. Yani davranışlarımı ve bakış açımı bu yönde temelden değiştiğini, düşünmeden bu şekilde davranabildiğimi gözlemleyebiliyorum. Sizlerin eğitime yön verme ve yönetme tarzınız, yaklaşımlarınız da benim gözlemlemekten keyif aldığım ve kazanım sağladığım bir başka alan. Sizleri tanımak çok güzeldi. "Yöneticilikten Liderliğe" 5 seanslık eğitimi katılımcısı 
Online Katılımcı
Yöneticilikten Liderliğe 5 Seanslık eğitimi

Bize Ulaşın