Over 10 years we help companies reach their financial and branding goals. Maxbizz is a values-driven consulting agency dedicated.

Gallery

Contact

+1-800-456-478-23

411 University St, Seattle

maxbizz@mail.com

Günlerdir yasmak istediğim bir konu var, daha doğrusu aylardır ama bir türlü cesaret edemediğim bir yazı. Cesaretim yazacaklarımın içeriğinden değil, benim kalemimin beceriksizliğinden. Aklımdakileri nasıl toparlayıp kağıda dökeceğimi bilemediğimden. Yazdıklarımın okunmasını da istediğimden 3. cümlede vazgeçilsin istemediğimden, bildiğiniz performans kaygısından. Bir sonraki yazımı da bu performans kaygısı üzerine yazacağım, ne tatlı bir konudur bu da. 

Beni rahatsız eden konuyu sizlerle paylaşmak sizlerin de düşüncelerinizi duymak istiyorum. Konum “mış gibi yaşamlar” ne demek bu mış gibi yaşamlar derseniz eğer, var ama yok, çok ama az, öyle ama değil, böyle ama öyle değil ….. 

Bu konunun öneminim farkındalığına bir çalıştayımda şahit oldum, daha doğrusu o dönem her yaptığım çalıştayda bu konu ile ilgili farklı bir farkındalık yaşadım. Bir çalıştayımızın konusu güvenli iletişim kurmak ve geribildirim vermekti. Güvenli iletişim kurmadan geribildirim veremezsiniz. Ben Bireysel aldığım geribildirimleri düşündüğümde, karşımdaki ile ilgili bir konuda güven duymam gerektiğini gördüm. Uzmanlığına, deneyimine, açık sözlülüğüne, dürüstlüğüne, makamına vb. güvenecek.

Leave a comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.