Over 10 years we help companies reach their financial and branding goals. Maxbizz is a values-driven consulting agency dedicated.

Gallery

Contact

+1-800-456-478-23

411 University St, Seattle

maxbizz@mail.com

Learning Solution Center olarak farklı uzmanlık alanlarından oluşan bir ekosistem yarattık. Ekosistemimizde yer alan çeşitli uzmanlık alanlarımız ile organizasyonlara destek oluyoruz.  Uzmanlık alanlarımızı aşağıdaki iki kategoride tanımlıyoruz.

Keşif Programlarımız: İhtiyacı keşfetmek, tanımlamak, analiz etmek için hizmet eden süreçlerdir.

Dönüşüm Programlarımız: Davranış değişikliği yaratmak için hizmete sunulan uzun solukllu programlardır. 

Keşif Programlarımız

Toksik İletişimden Arınma

Toksik / Zehirli iletişim tarzının bir çok sebebi vardır, genelde çalışanlar ve yöneticiler farkında olmadan bu ortamın yaratılmasına neden olur.Yetkinlik Gelişim Programları

Çalışanların ve liderlerin belirli yetkinlik alanlarında gelişimlerini sağlamak amacıyla tasarlanmış eğitimlerdir. Katılımcının farkındalığını yükseltmek ve aksiyon planı hazırlamasına yardımcı olmak, temel amaçtır.

Keşif Çalıştayları

Organizasyonların mevcut yapı ve kültürlerini, çalışan algısı açısından analiz etmeleri, değerlendirmeleri ve aksiyona dönüştürme sürecinde kurumlara destek oluyoruz.Dönüşüm Programlarımız

Kültürel Dönüşüm

Liderlik gelişim programlarımız ekip lideri, orta kademe ve üst düzey yöneticiler için tasarlanmıştır. İlişki Odaklı Liderlik yetkinlikleri esas alınmıştır. Program 2 faz ve 5 modül olarak dizayn edilmiştir.


Toksik İletişimden Arınma

Ekip içinde var olan iletişim ve ilişkiler, ekip dinamiği, ekibin kendi değerlerini, prensiplerini belirlemesi ile ilgili çalışmalar yapıyoruz. Ekip içi işbirliği programlarını 3 modülde ele alıyoruz.


Yeni Nesil Liderlik

İlişkilerde sorunları çözmek için ya karşımızdakini suçlarız yada onun ne istediğini anlamaya çalışırız. Ancak çözüm insanın önce kendisini anlamasında Bu eğitim sadece gönüllü bir şekilde kendini tanıma yolculuğuna çıkmak isteyen katılımcılar içindir.

Bireysel Katılıma Açık Programlarımız

İletişim ve İlişkilerde Ustalaşma

İLETİŞİMDE ve İLİŞKİLERDE USTALIK İlişkilerde sorunları çözmek için ya karşımızdakini suçlarız yada onun ne istediğini anlamaya çalışırız. ​ Ancak çözüm insanın önce kendisini anlamasında ​ Bu eğitim sadece gönüllü bir şekilde kendini tanıma yolculuğuna çıkmak isteyen katılımcılar içindir.

Stratejik İK İş Ortaklığı

Analysis of internal processes & procedures, staff activity evaluation, evaluation of technologies.

Yetenekleri Elde Tutma

Successful experience of experts in structuring investment projects, developing and implementing.

Başlamaya Hazır mısnız?