Over 10 years we help companies reach their financial and branding goals. Maxbizz is a values-driven consulting agency dedicated.

Gallery

Contact

+1-800-456-478-23

411 University St, Seattle

maxbizz@mail.com

İrem Çelik

Eğitmen / Danışman
  • Uzmanlık: İşe Alım, İşveren Markası, İç & Dış İletişim, Kültürel Dönüşüm, Organizasyonel Gelişim, Çalışan Bağlılığı, Değerlendirme/Farkındalık Merkezi Çalışmaları
  • Deneyim: 9 Yıl
  • Email: irem@lsc.com.tr
Biyografi

2013 yılında İstanbul Bilgi Üniversitesi, Finans Matematiği Bölümünden mezun oldu. Üniversitenin son yılında aldığı kararla gözlem ve analiz yeteneğini kullanabileceği, insan hikayelerini dinleyebileceği ve başkalarının hayatına dokunabileceği İnsan Kaynakları alanına yönelerek HILL International’da staja başladı, tam zamanlı olarak devam etti. Yoğun olarak sürdürdüğü orta ve üst düzey işe alımlar ile birlikte, değerlendirme merkezi çalışmalarında tecrübe edindi.

Kurum tarafındaki İnsan Kaynakları dinamiklerine olan merakı ile önce Novartis, sonrasında Reckitt’te farklı deneyimler kazandı. Novartis & GSK birleşme sürecinde yer alırken, Reckitt’te Hijyen ve Sağlık İş Birimlerinin ayrılık sürecinde yer aldı. İşe Alım tarafında baskın tecrübelerine, İç İletişim, Proje Yönetimi, İşveren Markası süreci kapsamında; Kampüs Etkinlikleri, Sosyal Medya yönetimi, Çalışan Bağlılığı aktiviteleri gibi alanları ekledi.

Merak, araştırma ve emek vererek sürekli gelişime inanan, ömür boyu öğrenciliğin bitmediğinin bilincinde, öğrendiklerini ve bildiklerini başkalarına aktararak ilham olma motivasyonunda farklı sektörlerden şirketlere “Danışmanlık” vererek İnsan Kaynakları kariyerine devam etmektedir.   

    Bize Ulaşın